Carhartt Force™ tehnoloogia on välja töötatud võitluseks higiga ning rõivaste kiireks kuivamiseks, tagades seeläbi teie mugavuse just aktiivses töökeskkonnas või muu füüsilise tegevuse käigus.

Niiskuse juhtimine: Force™ tehnoloogia aitab reguleerida higistamist ning juhib kehalt kiiresti niiskuse, säilitades seeläbi kuivuse.

Kiire kuivamine: Rõivad, millel on Force™ tehnoloogia, kuivavad kiiresti.

Hingavus: Force™ tehnoloogiaga rõivad võimaldavad õhul vabalt liikuda, tagades parema ventilatsiooni.

Mugavus 24/7: Tehnoloogia eesmärk on pakkuda mugavust kogu päeva jooksul, isegi kui olete pidevalt liikvel või aktiivses töökeskkonnas.

Carhartt Force™ tehnoloogiaga rõivad on ideaalsed kaaslased inimestele kes tegelevad füüsilise tööga või vajavad rõivaid, mis suudavad vastu pidada aktiivse elustiili nõudmistele.

See tehnoloogia on kasutusel mitmesugustel Carhartti toodetel, sh jakkidel, pükstel, särkidel jne.

Carhartt Storm Defender™ on veekindlate ja hingavate välirõivaste kollektsioon.

Veekindel: Storm Defender™ välirõivad on loodud veekindla membraaniga, hoides kandja kuivana ka märgades tingimustes.

Hingav: Hoolimata veekindlusest on need rõivad ka hingavad, võimaldades väljuda kehasoojusel ja niiskusel.

Kerged ja vastupidavad: Storm Defender™ jakid on kerged ja vastupidavad. Rõivad peavad vastu ka rasketes välitingimustes.

Veekindlad õmblused: Lisaks veekindlale membraanile võivad Storm Defender™ jakkidel olla veekindlad õmblused.

Rain Defender™ on Carhartti poolt välja töötatud veekindla viimistluse tehnoloogia, et kaitsta kandjat vihma ja niiskuse eest. See tehnoloogia muudab kangad veekindlaks, hoides samas materjali hingavana. Rain Defenderi™ viimistlus kiirendab rõivaste kuivamisprotsessi.

Rain Defender™ tehnoloogia on eriti oluline abiline neile, kes töötavad välitingimustes või vajavad rõivastust, mis suudab hoida neid kuivana erinevate sademete kasutamisel või muude niiskustingimuste korral.

Veekindlus: Rain Defender™ rõivad on töödeldud veekindla viimistlusega – takistab vee imendumist kangasse.

Hingavus: Kuigi rõivad on veekindlad, võimaldab Rain Defender™ tehnoloogia samal ajal ka niiskusel ja kehasoojusel väljuda, tagades sel moel teie mugavuse ja vältides liigset higistamist.

Vastupidavus: Rain Defender™ rõivad on loodud vastupidavaks ja taluma erinevaid ilmastikutingimusi. Kestavad ka rasketes töötingimustes.

Mitmekülgsus: Rain Defender™ tehnoloogiat võib kasutada erinevatel rõivaesemetel, sh jakkidel, pükstel, mütsidel jne.

Rugged Flex™ on Carhartti poolt välja töötatud tehnoloogia, et pakkuda kandjale paremat liikuvust ja mugavust. Rugged Flex™ tehnoloogia võimaldab rõivastel venida ja liikuda koos kandja kehaga, tagades samal ajal vastupidavuse.

Liikuvus: Rugged Flex™ rõivad on loodud nii, et need järgivad kandja liigutusi ja võimaldavad vajalikku venivust.

Vastupidavus: Kuigi rõivad on venivad, säilitavad need samal ajal oma vastupidavuse. See on eriti oluline tööriiete puhul, kus vastupidavus on esmatähtis.

Mugavus: Rugged Flex™ tehnoloogia eesmärk on pakkuda suurepärast mugavust kandjale, eriti olukordades, kus on vaja aktiivselt liikuda.

Mitmekülgsus: See tehnoloogia sobib erinevat tüüpi rõivastele, näiteks pükstele, jakkidele, särkidele jne, et vastata erinevate töökeskkondade ja tegevuste vajadustele.

Carhartti Super Dux kollektsioon on loodud vastu pidama rasketes ja muutuvates ilmastikutingimustes.

Veekindlus: Rõivad hoiavad teid kuivana kerge vihma korral. Rõivad on töödeldud veekindla viimistlusega või on valmistatud veekindlast materjalist.

Tuulekindlus: Rõivad on tuulekindlad, mis hoiavad teid soojas ka kõige tuulisematel päevadel.

Venivus ja painduvus: Rõivad venivad koos teie liikumistega. Tagavd suurema liikumisvabaduse.