INFO

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna https://www.aboutwork.ee (edaspidi e-pood) omanik Aboutwork grupp OÜ (registrikood: 16024391, käibemaksukohuslase number: EE102278387, aadress: Tallinn, e-post: info@aboutwork.ee) vahel e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta, muuhulgas kohalduvad ka Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.2. E-poe kasutajaks on juriidiline isik või füüsiline isik (kes nõustub e-poe kasutamisega, et on vähemalt 18- aastane (edaspidi ka tarbija)). Kasutaja kinnitab e-poe kasutamisega, et on tingimustega tutvunud ning nõustub ja täidab tingimusi korrektselt.

1.3. Aboutwork grupp OÜ jätab endale õiguse e-poe arendamisest tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teavitatakse isikuid e-poe kodulehe kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel https://www.aboutwork.ee. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

2. Hinnad

2.1. E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Toodete hinnad on kuvatud eurodes ja tasumine toimub eurodes.

2.2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 22%.

2.3. E-poe hinnad kehtivad arve tähtajalise tasumise puhul vastavalt punktis 4 sätestatule.

2.4. E-poes märgitud toote hinnale lisandub tasu 2,95 € kauba kohaletoimetamise eest Omniva pakiautomaati ja 2,99 € Itella Smartpost pakiautomaati. Tellimustele summas üle 29,90 € kohaletoimetamise tasu ei rakendu. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse tarbijale tellimuse vormistamisel. Eelnimetatud hinnad kehtivad Eesti Vabariigis. Paki toimetamise hind teistesse riikidesse kuvatakse tellimuse vormistamisel.

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Ostukorv luuakse juhul, kui olete vajutanud nupule „Lisa ostukorvi“. Vajutades nupule „Ostukorv“ näete kogu oma ostukorvi sisu koos tasumisele kuuluva summaga.

3.2. Ostukorvis olevate toodete arvu ja tellitavate toodete kogust on võimalik muuta. Tehtud muudatuse kinnitamiseks tuleb vajutada nupule „Uuenda ostukorvi“. Tellimuse vormistamise jätkamiseks vajutage nupule „Mine maksma”. Teid suunatakse tellija andmete leheküljele.

3.3. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Vajutades nupule “Maksma” suunatakse Teid arvet tasuma pangalingi või muu makselahenduse abil. Makseid vahendab Montonio Finance OÜ.

3.4. Olge tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate andmeväljade täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

3.5. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Aboutwork grupp OÜ arvelduskontole.

3.6. E-poes sooritatud tellimuste töötlemine toimub tööpäevadel (E-R kl 9.00-17.00).

3.7. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest tarbijat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kohaletoimetamise kulud) üldjuhul 2-5 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 7 tööpäeva.

4. Toodete eest tasumine

4.1. Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis.

4.2. Toodete eest on võimalik tasuda pangalingiga (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Citadele, COOP Pank, Revolut) või krediitkaardiga (Mastercard, Visa).

Pangalingiga tasumisel vajutage panga lehel nuppu “Tagasi kaupmehe juurde” ning ärge sulgege enne ümbersuunamist veebiakent.

4.3. Tellimus tühistatakse juhul, kui ostusumma ei ole 5 päeva jooksul laekunud Aboutwork grupp OÜ arvelduskontole.

4.4. Tellimuse tühistamise või ostetud toote tagastamise korral tagastatakse ostusumma vastavalt tellimuse vormistamisel valitud makseviisile. Ülekandega tasutud summa kantakse tagasi kontole, millelt tasutud summa laekus.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1. Peale Lepingu jõustumist vastavalt tingimuste punktile 3.5. toimetatakse tooted tarbijale kohale tema poolt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile:

– Omniva pakiautomaat

Pakume tasuta kohaletoimetamist pakiautomaati tellimustele summas üle 29,90 €, kui tellimuse summa jääb alla 29,90 € lisandub kohaletoimetamise tasu summas 2,95 €.

– Itella Smartpost pakiautomaat

Pakume tasuta kohaletoimetamist pakiautomaati tellimustele summas üle 29,90 €, kui tellimuse summa jääb alla 29,90 € lisandub kohaletoimetamise tasu summas 2,99 €.

5.2. Saadetised jõuavad üldjuhul tarbija määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates ostu sooritamisest. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

5.3. Kullerfirma toimetab tooted kohale tootekaardil ja tellimuse kinnitusel näidatud tarne tähtaja jooksul.

5.4. Juhul, kui tarbija poolt tellitud toodet ei ole laos ja see tuleb spetsiaalselt tarnijalt tellida ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest Aboutwork grupp OÜ ei vastuta, teatame sellest tarbijat tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või e-posti teel 2 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest vastavalt Tingimuste punktile 3.5. ning ühtlasi anname teada tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui tarbijana kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on tarbijal õigus oma tellimus tühistada (vt täpsemalt punktidest 6.1. ja 6.4.) ning tarbija poolt tasutud summa (koos kohaletoimetamise tasuga) tagastatakse. Tellimisel toote osas saadame tarbijale 50 % ulatuses ettemaksu arve.

5.5. Kui tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma tarbijaga ühendust ja teatab toodete kohale toimetamise aja.

5.6. Kullerfirma toimetab tooted tarbija poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.

5.7. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Aboutwork grupp OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud tarbija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

5.8. Tooted antakse kulleri poolt tarbijale üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt tarbijal toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume tarbijal vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressil info@aboutwork.ee. Vajadusel kullerfirma poolt vigastatud pakendiga toode asendatakse.

5.9. Tarnetingimused kehtivad vaid Eesti Vabariigi territooriumil.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Tarbijal on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamiseks kullerile andmist, oma tellimus tühistada, saates e-poe elektronposti aadressile info@aboutwork.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbri ning oma panga arvelduskonto numbriga.

6.2. Peale toodete kättesaamist on tarbijal 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup tarbijale mingil põhjusel ei sobi, siis on tarbijal võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada, täites tellimusega kaasasoleva tagastuslehe. Tagastuslehel palume märkida põhjus, miks soovitakse tootest loobuda.

Omniva pakiautomaati tellitud kauba saate 14 päeva jooksul tagasi saata Omniva pakiautomaadi kaudu, kasutades selleks tellimuse teavitussõnumis olevat tagastuskoodi.

Itella Smartposti tellitud kauba saate 14 päeva jooksul tagasi saata Itella Smartpost pakiautomaadi kaudu. Sinistesse pakiautomaatidesse saab tagastada sama uksekoodiga, mis kapi avas ja valgetesse kappidesse tagastamiseks tuleb Teil tagastus vormistada my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas paki triipkoodi alusel. Kleebis kauba tagastamiseks on lisatud toote juurde.

6.3. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Aboutwork grupp OÜ-l õigus tagastusest keelduda või leppida kokku asja väärtuse vähendamise hüvitises. Kaup tuleb tagastada originaalpakendis (s.h koos toote küljes olevate siltidega). Tasaarvestamiseks saadab Aboutwork grupp OÜ tarbijale tasaarvestamise avalduse tarbija poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-posti aadressile. Juhul, kui tarbija ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on tarbijal õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert.

6.4. Toote tagastamisega seotud kulud kannab tarbija, v.a. järgmisel juhtudel:

– Kui toode on kahjustusega, mida ei olnud võimalik välisel vaatlusel tuvastada ning mis ei ole tekkinud pakendi avamisel;

– Kui toode ei vasta tarbija tellimuses olevale tootele (s.t. ekslikult saadeti vale toode).

6.5. Tellimuse tühistamisel punktis 6.1 sätestatud juhul on Aboutwork grupp OÜl on õigus maha arvata kohaletoimetamise tasu. Tellimusest taganemise korral punktis 6.2 sätestatud juhul tagastatakse tarbijale ostu eest tasutud summa, millest Aboutwork grupp OÜl on õigus maha arvata kauba tagastamise tasu. Tarbija peab kauba tagastama kättesaamisest järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale (v.a käesolevate tingimuste punktis 6.4. sätestatud juhtudel). E-pood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud (v.a tagastamise tasu).

6.6. Toode tuleb tagastada originaalpakendis (s.h koos toote küljes olevate siltidega). Tootepakend tuleb avada ettevaatlikult seda kahjustamata. Tagastatav toode (s.h tarvikud) peab olema kasutamata ja rikkumata. Vastavalt punktile 6.3 on tarbijal õigus tutvuda tootega viisil nagu see on lubatud tavapäraselt poes (toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks) ning tarbija vastutab tootega tutvumisel toote väärtuse vähenemise eest, kui tarbijana olete toodet kasutanud eeltoodust muul viisil. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid). Kui toode on ostetud kampaania korras, kus tootele on lisatud veel mõni toode, tuleb tarbijal tagastada kogu komplekt (st kõik tooted).

6.7. Toote tagastamine on tasuta juhul, kui tellimusest tagastamata toodete väärtus on üle 29,90 €, kui tagastamata toodete väärtus jääb alla 29,90 € rakendub tagastamiskulu summas 2,95 €.

6.8. Tarbijal ei ole õigus taganeda talle spetsiaalselt tellitud eritoodetest. Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud eritellimusel ning arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt. (Näiteks personaliseeritud tooted vms).

6.9. E-poel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda tarbijalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

7. Nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

7.1. E-pood vastutab tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest tarbijale. Tarbijalemüügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja tarbijale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

7.2. Tarbija peab teatama kauba lepingutingimustele mittevastavusest e-poodi (info@aboutwork.ee) mõistliku aja jooksul pärast seda, kui ta kauba lepingutingimustele mittevastavusest teada sai või pidi teada saama, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul.

7.3. Aboutwork grupp OÜ ei vastuta:

1) tarbija süül toote halvenemise/ kahjustumise eest;

2) puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel;

3) toote normaalse kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

7.4. Kui e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest e-pood vastutab, parandab või asendab e-pood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab e-pood tarbijale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud (sh kauba kohaletoimetamise tasu).

7.5. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa tarbija poolt esitatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate kätte saamisest.

7.6. Majandus- ja kutsetegevuses tegutsevatel isikutel on õigus esitada too(de)tega seoses pretensioon 5 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

7.8. E-pood vastab tarbija esitatud kaebustele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul. Pretensioone saate esitada e-maili aadressil info@aboutwork.ee.

7.9. Toote defekti ilmnemisel edastage järgmine informatsioon:

– nimi ja kontaktandmed;

– tellimuse number;

– toote puudus (defekti kirjeldus, foto).

8. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1. Aboutwork grupp OÜ vastutab tarbija ees ja tarbijana vastutate Aboutwork grupp OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. Aboutwork grupp OÜ ei vastuta tarbijale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Aboutwork grupp OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Aboutwork grupp OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

9. Muud tingimused

9.1. Aboutwork grupp OÜ kasutab tarbija poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba tarbijale saatmiseks. Aboutwork grupp OÜ edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaupa kohale toimetada.

9.2. Aboutwork grupp OÜ saadab tarbijale uudiskirju ning pakkumisi tarbija e-maili aadressile ainult juhul, kui tarbija on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

9.3. Tarbijal on igal ajal võimalik loobuda e-mailile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-maili teel või järgides pakkumisi sisaldava e-mailis toodud juhiseid.

9.4. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9.5. Aboutwork grupp OÜ tuletab meelde, et tarbijal on õigus kasutada Võlaõigusseaduse §-s 101 välja toodud õiguskaitsevahendeid (nõuda kohustuse täitmist, nõuda kahju hüvitamist, taganeda lepingust jne).

9.6. Tarbija ja Aboutwork grupp OÜ vahel seoses e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tarbijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseameti kaudu tarbijavaidluste komisjoni (vt www.komisjon.ee või piiriüleste vaidluste korral: ec.europa.eu/consumers/odr/) või elukohajärgsesse maakohtusse. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9.7. Allkirjaõigus ja õigus sõlmida äriühingu nimel tehinguid (kauba tellimine ja ostmine, hinnapakkumine, ettemaksuarve, broneering) on:

1) Juhatuse liikmel;

2) Volitatud isikul (juhatuse liikme poolt allkirjastatud volikirja alusel).

9.8. Majandus- ja kutsetegevuses tegutsevate isikutega lahendatakse vaidlused läbirääkimiste teel. Tulemusteta läbirääkimiste korral Harju Maakohtus.

10. Vastutust välistav klausel

10.1. Tootepildid on illustratiivse tähendusega. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla kõik omadused välja toodud.

10.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab Aboutwork grupp OÜ endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole üldjuhul 2-5 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 7 tööpäeva.

10.3. Aboutwork grupp OÜ jätab endale õiguse loobuda müügist kui tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (Näiteks kui 150 € maksva toote müügihinnaks on 15 € on tegemist ilmselgelt veaga. Sellest tulenevalt eeldame, et klient peaks aru saama, et tegemist on veaga ja toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele).

10.4. Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla pärast tarbija viimast külastust uuenenud. Seoses tootjate andmekaartide puudulikkusega võib e-poe toote infos esineda ebatäpsusi. Antud juhul Aboutwork grupp OÜ ei võta vastutust toote andmete õigsuses. Soovitame siiski enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust saates kirja e-maili aadressile info@aboutwork.ee.

Privaatsuspoliitika eesmärk

Käesoleva privaatsuspoliitika tingimuste eesmärk on kaitsta klientide privaatsust kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega. Privaatsuspoliitika tingimused kehtivad Aboutwork grupp OÜ poolt hallatava veebilehe (edaspidi veebileht) kohta. Aboutwork grupp OÜ kinnitab, et lähtub kliendi isikuandmete töötlemisel seaduslikkuse, õigluse ja läbipaistvuse; eesmärgi piirangu ja minimaalsuse; usaldusväärsuse ja konfidentsiaalsuse; õigsuse ja säilitamispiirangu põhimõtetest. Aboutwork grupp OÜ kinnitab, et teeb endast oleneva, et isikuandmete turvalisus ja konfidentsiaalsus oleks tagatud ning võtab tarvitusele kõik meetmed nende andmete nõuetekohaseks säilitamiseks. Veebilehe kasutamisega (sh uudiskirjaga liitumisel ja kasutajaks registreerimisel) kinnitab klient oma nõustumist käesoleva privaatsuspoliitika tingimustega.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

· nimi, telefoninumber ja e-posti aadress

· kauba kohaletoimetamise aadress

· pangakonto number

· kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu)

· klienditoe andmed

· IP aadress

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmete töötlejaks e-poes on Aboutwork grupp OÜ (registrikood: 16024391, käibemaksukohuslase number: EE102278387, aadress: Tallinn, e-post: info@aboutwork.ee). Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks, kliendieelistuste analüüsimiseks ning mh tarbijavaidluste lahendamise eesmärgil. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoninumber, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi (klienditugi). E-posti kasutakse ka arvete saatmiseks ning telefoninumbrit kasutatakse pakiautomaati jõudnud kaubast teavitamiseks. E-poe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil (kliendi tellimuste haldamine, kohaletoimetamine, kauba ja maksete tagastamine). Isikuandmete töötlemine toimub seadusjärgse kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine). Isikuandmete töötlemine on vajalik vastutava töötleja (Aboutwork grupp OÜ) õigustatud huvi tõttu, mis seisneb võimalike tarbijavaidluste lahendamise eesmärgil ostuajaloo andmete kogumises.

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.

Kui e-poe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks. Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Aboutwork grupp OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised jm meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Aboutwork grupp OÜ kinnitab, et ei edasta klientide isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi eelneva nõusolekuta, v.a kui andmete esitamise kohustus tuleneb kliendile müügitehingu täitmise vajadusest (nt aadressi kullerile esitamine) või õigusaktides sätestatust.

Privaatsuspoliitika tingimuste muudatused

Aboutwork grupp OÜ jätab endale õiguse muuta privaatsuspoliitikat, avaldades muudatused Aboutwork veebilehel. Aboutwork grupp OÜ kinnitab, et kui muudatus peaks mõjutama kliendi õigusi, siis Aboutwork grupp OÜ informeerib antud muudatusest klienti ning kliendil on õigus otsustada, kas annab muudatustele nõusoleku või loobub teenuse kasutamisest.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi e-poe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel. Kui isikuandmetega tutvumise taotlus on esitatud elektrooniliselt, esitatakse ka teave üldkasutatavate elektrooniliste vahendite kaudu.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta kliendikonto seadete all või teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

Säilitamine

E-poe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va isikuandmed (ostuajaloo andmed), mida on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise algdokumentides sisalduvaid isikuandmeid säilitatakse seitse aastat.

Piiramine

Kliendil on õigus taotleda oma isikuandmete töötlemise piiramist, kui andmed on ebaõiged või pole täielikud või kui tema isikuandmeid töödeldakse ebaseaduslikult.

Vastuväited

Kliendil on õigus esitada vastuväiteid seoses tema isikuandmete töötlemisega, kui tal on alust arvata, et tema isikuandmete töötlemiseks puudub seaduslik alus.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Vastuses taotlusele tuuakse ka välja need isikuandmed, mida ei kustuta ning millisel õiguslikul alusel ja põhjusel.

Otseturundusteated

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega. Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel saates e-kirja aadressile info@aboutwork.ee.
Isikuandmete töötlemisega teemaga seoses soovitame tutvuda ka Andmekaitse Inspektsiooni kodulehega (www.aki.ee).

Ettevõte: Aboutwork grupp OÜ
E-mail:
info@aboutwork.ee